Kurulduğumuz günden beri prensibimiz her zaman en iyi hizmeti vermek ve hedef odaklı çözümler üretmek olmuştur. Alanında sektörünün önde gelen markalarının temsilciliklerini bünyesinde bulunduran İTJ İstanbul Teknik Jeneratör, sorunsuz çalışma isteyenlerin ilk adresidir.

İhtiyaçlarını hayata geçirilmesinde öncü bir firma olarak faaliyetine devam etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi görev edinmiş olan firmamızı daha yakından tanımaya nedersiniz?

Her geçen yıl müşteri portföyünü artıran firmamız devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla projeleri bitirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Sektörün birçok kurumsal ve bireysel müşterilere hizmet sağlayıp, ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Başarı sorumluluk demektir.

Ekonomik başarı ile toplumsal sosyal sorumluluk bilincini ayrılmaz bir bütün olarak kabul eden İTJ İstanbul Teknik Jeneratör, çeşitli hayırsever kurumları, kültürel ve bilimsel hizmetleri desteklemektedir.